AGAT MEBLE

Nowoczesne meble do Twojego domu

Łóżko EDVIGE do sypialni tapicerowane 140×200 160×200 180×200 z podnoszonym stelażem

Łóżko EDVIGE do sypialni

Eleganckie i niezwykle gustowne łóżka do sypialni stanowią podstawę każdej aranżacji wnętrz. To właśnie od łóżka rozpoczyna się aranżować cały pokój – warto więc wybrać to najpiękniejsze i najbardziej komfortowe, aby cała sypialnia prezentowała się po prostu gustownie.

Łóżko tapicerowane zostało wykonane z najwyższej jakości kompozytów i tkanin, aby zadowolić najbardziej wymagające gusta wszystkich klientów. Łóżko do sypialni jest niezwykle trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, z wytrzymałym stelażem, który zapewni najwyższy możliwy komfort snu. Ponadto łóżko można zakupić z dodatkowym, znacznych rozmiarów pojemnikiem na pościel, do którego można schować zimowe rzeczy, dodatkową pościel czy kołdrę dla gości.

Podnoszony stelaż łóżka

Łóżko zostało niezwykle starannie przygotowane z dbałością o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Wspaniałe przeszycia zapewniają mu bardzo nowoczesny wygląd, który idealnie wpisze się w praktycznie każdą aranżację. Bardzo komfortowe, dość wysokie i bardzo miękkie wezgłowie stanowi idealną podporę do czytania książek czy przeglądu prasy, bądź pracy przy komputerze.

140x200160x200180x200sypialniałóżkołóżko tapicerowanełóżko z stelażem

admin • 20 czerwca, 2017


Previous Post

Next Post