AGAT MEBLE

Nowoczesne meble do Twojego domu

Łóżko podwóje dla dzieci

Łóżka niskie piętrowe

Łóżko białe dla dziecka

Nie ma chyba dziecka, które nie marzyłoby o łóżku piętrowym. Dla malucha to fantastyczna pożywka dla wyobraźni – w końcu może poczuć się, jak na statku pirackim lub na pokładzie kosmicznego wahadłowca. Z kolei dla rodzica to fantastyczna okazja do zaoszczędzenia przestrzeni – tej przecież zawsze brakuje. Co jednak, jeśli rodzic obawia się o bezpieczeństwo malucha? Tutaj odpowiedź jest prosta: łóżka niskie piętrowe. To fantastyczny kompromis, którym pokażesz dziecku, że bardzo poważnie bierzesz sobie do serca jego potrzeby .

Łóżka niskie piętrowe – bezpieczeństwo i dobra zabawa w jednym

Łóżka niskie piętrowe to jeszcze więcej przestrzeni (to szczególnie ważne w przypadku pomieszczeń o niewielkim metrażu), ale też fantastyczna propozycja na urozmaicenie zastanej aranżacji. Do tego połączenie drewna bukowego z płytą laminowaną zapewnia trwałość, dzięki czemu zakup takiego łóżka zapewni Ci spokój na lata. To bardzo ważne w przypadku dzieci, u których żywotność mebli jest naturalnie krótsza… Każdy rodzic na pewno wie, co mamy na myśli.

Łóżko piętrowe niskie z barierką

Co szczególnie ważne, łóżka niskie piętrowe posiadają odpowiednie zabezpieczenia. Te gwarantują bezpieczeństwo dziecka, chroniąc je przed jakimkolwiek upadkiem, nawet z tej i tak niedużej już wysokości. Pod łóżkiem możesz także liczyć na przestronny pojemnik na pościel. Tam ukryjesz wszystkie kołdry, czy poduszki, zamieniając łóżka w mebel dzienny. To praktyczność w najlepszym wydaniu. Praktyczność, za którą Twoje dziecko Ci podziękuje. Możesz być tego pewny.

łóżko dla dzieckałóżko piętrowe 2 osobowełóżko piętrowe z materacem

admin • 26 lipca, 2019


Previous Post

Next Post