AGAT MEBLE

Nowoczesne meble do Twojego domu

Łóżko Komi 15

Łóżko piętrowe ze schodkami Komi

Meble w pokoju młodzieżowym powinny być przede wszystkim praktyczne i bezpieczne. Wiemy o tym doskonale, dlatego tworząc naszą ofertę i kategorię mebli dla młodzieży, dodaliśmy do niej łóżko piętrowe ze schodkami Komi – przyjaciel niejednego nastolatka.

Łóżko piętrowe ze schodkami Komi

Łóżko piętrowe Komi z biurkiem

Łózko piętrowe ze schodkami Komi wyposażono nie tylko w stabilne, bezpieczne w użyciu stopnie, ale również biurko, które sprawia, że wykorzystanie niewielkiej przestrzeni pokoju jest jeszcze łatwiejsze. Na dodatek biurko posiada kilka dodatkowych półek na książki i przybory szkolne, zjednując sobie tym samym serce nawet najbardziej pilnego ucznia.

Tak wykonane jest łóżko piętrowe ze schodkami

Łóżko piętrowe ze schodkami Komi wykonane jest z wysokiej jakości płyty laminowanej – ta, zabezpieczona okleiną ABS i starannie wykończona, zjednała sobie większość z naszych mebli młodzieżowych czyniąc je atrakcyjnymi zarówno dla nastolatków, jak i rodziców. Dodając łóżko piętrowe ze schodkami Komi do naszej oferty, chcieliśmy, by było możliwie łatwe i wygodne w użyciu, dlatego mebel wyposażyliśmy w plastikowe uchwyty i metalowe prowadnice rolkowe.

Łóżko Komi 15

Łóżko piętrowe ze schodkami Komi, tak, jak pozostałe meble z tej kategorii, oddajemy w ręce Klientów wraz z możliwością samodzielnego montażu. Oczywiście do zestawu dorzucamy instrukcję niezbędną do prawidłowego złożenia mebla.

komiłóżko młodzieżowełóżko piętrowełóżko z biurkiem

admin • 19 maja, 2017


Previous Post

Next Post