AGAT MEBLE

Nowoczesne meble do Twojego domu

Meble z frontami wysoki połysk podbijają branże wnętrzarską. Jak dopasować je do swojego salonu?

Fronty mebli mogą mieć różne wykończenie. W ostatnich latach coraz popularniejsze są stylowe meble wykonane na wysoki połysk, odznaczające się estetycznym wykonaniem, niebanalnym wyglądem i intrygującym designem.

W czym tkwi sekret mebli z frontami wysoki połysk?

Fronty kuchenne lakierowane zyskały ogromną grupę fanów ze względu na swoje wyjątkowe walory estetyczne. Tego typu meble wyglądają bardzo stylowo, zwłaszcza, jeśli skomponowane są z wystrojem całego pomieszczenia, np. salonu, czy kuchni. Jakie jeszcze posiadają zalety? Przede wszystkim dają efekt interesującej głębi, co znacznie powiększa optycznie wnętrze. Połyskująca powłoka lekko odbija przestrzeń wokół – to w głównej mierze uwiodło projektantów wnętrz, którzy zaczęli zestawiać tego typu meble z eksperymentalnym światłem sztucznym, co dało fascynujące efekty.

Jak urządzić swój wymarzony salon?

Eksperci od wystroju wnętrz przyznają, że tego typu wysoki połysk idealnie pasuje do ciemnych mebli, drewnianych lub imitujących drewno z widocznym usłojeniem. Zwłaszcza te ostatnie są chętnie wybierane, ponieważ nieregularne usłojenie odbija światło w taki sposób, że wszelkie ewentualne odciski stają się niewidoczne.

Oczywiście jasne meble, odpowiednio zaprojektowane, również sprawdzą się przy tego typu wykończeniu. Nowoczesne meble z połyskiem znajdą swoje zastosowanie zarówno w jasnej kuchni, minimalistycznym salonie, jak i przy tradycyjnym wystroju – to właśnie uniwersalność jest jednym z głównych atutów mebli tego typu. Odpowiednio dobrane i funkcjonalne, są fantastycznym dopełnieniem każdego stylowego wnętrza.

Meble z frontami wysoki połysk dają szczególnie interesujący efekt w połączeniu z odpowiednio rozłożonym, ciepłym i sztucznym światłem. Rozplanuj rozstawienie lamp w swoich wnętrzach i ciesz się pięknem nowoczesnych i stylowych mebli, które możesz obejrzeć tutaj:  https://meble-bik.pl/pol_m_kolekcje-mebli_Meble-do-salonu_Meble-do-salonu-CALABRINI-1035.html

biały połyskczarny połysknowoczesne meblewysoki połysk

admin • 10 października, 2017


Previous Post

Next Post