AGAT MEBLE

nowoczesne meble

Narożnik pokojowy

Wypoczynkowy narożnik pokojowy

Wracając codziennie do domu po pracy, marzymy o tym by wygodnie i komfortowo móc się zrelaksować na narożniku w naszym salonie . Wyposażenie naszego domu powinny stanowić meble nie tylko ładne i dekoracyjne ale także komfortowe, które pozwolą nam wypocząć takie jak narożnik z funkcją spania.

Narożnik wypoczynkowy to doskonały wybór, kiedy jesteśmy posiadaczami dużego salonu,  mamy dużą rodzinę bądź często przyjmujemy gości. Wykorzystanie narożnika zamiast klasycznej kanapy pozwoli lepiej zagospodarować miejsce, stwarzając dodatkowe miejsca siedzące. Narożnik rozkładany jest świetnym zapleczem zapewniającym dodatkowe miejsce do spania, również w ciągu dnia, kiedy potrzebujemy drzemki.

Narożnik Verona

Jaki materiał do narożnika w salonie ?

Wybór dostępnych wzorów i rodzajów materiałów wykorzystywanych do tapicerowania jest przeogromny. Możemy wybierać spośród materiałowych narożników, welurowych – przyjemnych w dotyku, eleganckich i stylowych skórzanych lub z pikowanym wzorem wykonanych z eko skóry, z dodatkowymi poduszkami lub bez. Możliwości jest bardzo wiele ale wszystko zależne jest od osobistych preferencji potencjalnego nabywcy.

źródło: Meble BiK Narożnik

narożniknarożnik rozkładanynarożnik tapicerowanynarożnik U

admin • 13 listopada, 2015


Previous Post

Next Post