AGAT MEBLE

Nowoczesne meble do Twojego domu

Łóżka piętrowe

Łóżka piętrowe w pokoju dziecięcym niekoniecznie muszą oznaczać próbę zaoszczędzenia przestrzeni, gdy spotykamy się z jej niedostatkiem. Wykorzystanie ich w pokoju dla dzieci daje nam szerokie możliwości ciekawych aranżacji, przy których tradycyjne pojedyncze łóżka sosnowe mogą wypadać nie aż tak atrakcyjnie.

Łóżko pietrowe 2 osobowe

Nadaj wnętrzu wyjątkowego charakteru

Producenci łóżek piętrowych przestają widzieć w nich jedynie sposób na skuteczną oszczędność miejsca w pokoju. Standardowe łóżka piętrowe 2 osobowe, nadal cieszą się sporą popularnością, jednak coraz większe zainteresowanie budzą łóżka, które zaskakują oryginalnym, nowoczesnym wzornictwem oraz ciekawymi kształtami.

2 osobowe łóżko piętrowe białe

2 osobowe łóżko piętrowe białe

Na plus zakupienia łóżek piętrowych do pokoju dla dzieci stanowi również fakt, iż stanowią one ogromną frajdę dla samych dzieci. Najmłodsi wykorzystać je mogę nie tylko do spania, ale również do wspólnych zabaw.

Łóżka piętrowe nie tylko dla dwójki

quatro-bialy-trufel-kopiowanie

Jeśli pociech w rodzinie jest więcej niż dwoje, to nic straconego. Nie musimy się obawiać, że dzieci będą się sprzeczać, które z nich w danym czasie spać będzie na piętrowym łóżku. Na rynku dostępne są również łóżka piętrowe, które pomieszczą więcej niż dwóch milusińskich.

3 osobowe łóżko piętrowe

łóżko piętrowe 3 osobowe

Łóżka piętrowe 3 osobowe są połączeniem łóżka piętrowego z łóżkiem parterowym. Jedno dziecko śpi na górze, wspinając się na miejsce za pomocą drabinki, a miejsca dla pozostałej dwójki umieszczone są na wzór kaskadowy. Jedno łóżko pozostaje na parterze, a kolejne równolegle do parterowego, ale jest nieco niższe.

Niskie łóżka piętrowe

Łóżko białe 2 osobowe

Łóżka piętrowe niskie wyglądają zupełnie jak łóżka piętrowe dla trojga, z tą różnicą, że mają one miejsca dla trzeciego mieszkańca na samej górze. Niskie łóżko piętrowe to w zasadzie łóżko parterowe, które posiada, podobnie jak w przypadku łóżka dla trójki, efekt kaskady, gdzie jedno z dzieci śpi nieco niżej niż drugie. Łóżko tego typu może okazać się dobrym wyborem, gdy obawiamy się burzliwych kłótni o to, kto ma zajmować miejsce na samej górze.

dois-bialy-roz-pudrowy-kopiowanie

Nowoczesne łóżka piętrowe dają możliwość różnorodnej aranżacji, którą bez najmniejszego problemu dopasować można do każdej przestrzeni. Dzięki nim uzyskać możemy, nawet na małe przestrzeni, niezwykle estetyczny i nowoczesny efekt.

 

Zachęcamy do zakupu mebli w naszym sklepie internetowym.

łóżko parterowe 2 osobowełóżko piętrowe 2 osobowełóżko piętrowe 3 osobowełóżko piętrowe z materacem

admin • 11 października, 2016


Previous Post

Next Post