Narożnik Lotos

Duży narożnik do salonu: narożnik Anna

Nowoczesny narożnik do pokoju dziennego i salonu o prostym, ale niebanalnym kształcie. Wygodny mebel, który doskonale wpisuje się w klasyczne oraz nowoczesne aranżacje wnętrz, a przy tym gwarantuje wyjątkowe poczucie komfortu.

Projektanci zdecydowali się na uzupełnienie narożnika o charakterystyczne lamówki, które są delikatne w dotyku, a przy tym nadają mu charakterystyczny, oryginalny wygląd.

Narożnik o uniwersalnej budowie

Narożnik Anna to mebel o uniwersalnym zastosowaniu – ze względu na możliwość demontażu boczków może być ustawiony w dowolnym rogu pomieszczenia, co czyni go jednym z najlepszych produktów dostępnych na polskim rynku w swojej kategorii.

Bogata oferta tkanin

W zależności od preferencji domowników narożnik Anna może zostać obity naturalną tkaniną lub skórą ekologiczną w jednym z kilkudziesięciu odmian kolorystycznych.

Narożnik doskonale komponuje się z pozostałymi meblami do salonu z serii Anna, a w tym m.in. z pufami, fotelami oraz jedno­, dwu­ i trzyosobowymi sofami.

Każdy z narożników może być wykończony 1 z 9 różnych wybarwień elementów drewnianych. Narożnik rozkładany pokojowy do salonu.

Zachęcamy do zakupu mebli w naszym sklepie internetowym.